Oportunitate de Angajare: Vanzator și Manipulant Mărfuri

Distribuie sa vada si prietenii tai

Societatea noastră comercială, specializată în vânzarea de piese auto pentru tractoare și utilaje agricole, caută persoane motivate și dornice să se alăture echipei noastre. Suntem în căutarea unui Vanzator și a unui Manipulant Mărfuri pentru a completa echipa noastră dinamică. Dacă ai o experiență de minim 1 an în domeniu și îți dorești o oportunitate de dezvoltare profesională, te încurajăm să aplici.

Cerințe:
– Experiență de minim 1 an în vânzări sau manipularea mărfurilor
– Vârsta minimă: 25 de ani
– Cunoștințe de operare PC
– Carnet de conducere categoria B

Responsabilități:
– Consilierea și asistarea clienților în alegerea pieselor auto potrivite pentru tractoare și utilaje agricole
– Procesarea comenzilor și gestionarea stocului de mărfuri
– Manipularea și ambalarea corespunzătoare a produselor
– Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat

Oferim:
– Cadru de muncă legal și stabil
– Salariu de început atractiv, între 2000-3000 lei, în funcție de experiență și abilități
– Program fix și punct de lucru fix

Dacă ești o persoană dedicată, orientată către client și îți dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă, contactează-ne la +40765431123!

Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru în creștere în domeniul vânzărilor de piese auto pentru tractoare și utilaje agricole!

Digiqole ad

Ai un anunț de publicat?  Click aici!

Adina Tirban

Postari asemanatoare